Uitslagen en foto’s vanaf de eerste ronde in 1961. Graag willen we alles compleet maken met de uitslagen en foto’s. Mocht u aanvulling voor ons hebben dan houden wij ons aanbevolen.

Met een klik op één van onderstaande foto’s krijgt u een overzicht van dat jaar

2019

Nick van der Meer
Elite / beloften

2015

Jasper de Laat
Elite / beloften

 

2016

Cyrus Monk
Elite / beloften / amateurs

2017

Koos-Jeroen Kers
Elite / Beloften / Amateurs

2018

Jordy Buskermolen
Elite / beloften

2014

Yondi Schmidt
Elite / beloften

2013

Ivar Slik
Elite / beloften

2012

Emmanuel van Ruitenbeek
Elite / beloften

2011

Erik Jan Kooiman
Elite / beloften

2010

Joost van den Blink
Elite / beloften

2009

Stuart Shaw
Elite / beloften

2008

Nico Vuurens
Elite / beloften

2007

Sander Lormans
Elite / beloften

2006

Nico Vuurens
Elite / beloften

2005

Sebastiaan Langeveld
Elite / beloften

2004

Tom Cordes
Elite / beloften

2003

Wilco Zuiderwijk
Elite / beloften

2002

Lennart van Drimmelen
Elite / beloften

2001

Erik Bos
Elite / beloften

2000

Marco Luijten
Elite / beloften

1999

Ronald van der Tang
Elite / beloften

1998

Martin Schouten
Elite / beloften

1997

Ronald van der Tang
Amateurs

1996

Ronald van der Tang
Amateurs

1995

Tommy Post
Amateurs

1994

Rob Sienders
Amateurs

1993

Robert de Poel
Amateurs

1992

Anton Tak
Amateurs

1991

Rob Sienders
Amateurs

1990

Rini Sestig
Amateurs

1989

Rudie van Vlimmeren
Amateurs

1988

Rudie van Vlimmeren
Amateurs

1987

Jan Goedendorp
Amateurs

1986

Arie Overbeeke
Amateurs

1985

Jacques Sienders
Amateurs

1984

Jacques Sienders
Amateurs

1982

Cor Versluis
Amateurs

1981

Ron Borst
Amateurs

1980

Michel van Dijk
Amateurs

1979

Jan de Groot
Amateurs

1975

Hennie Kuiper
Professionals

1974

Eddy Merckx
Professionals

1973

Jan Serpenti
Professionals

1972

Jan Janssen
Professionals

1971

Gerben Karsten
Professionals

1970

Cees Rentmeester
Professionals

1969

Jaap Schelling
Amateurs

1968

Gerrie van Hemert
Amateurs

1967

Rudie Librechts
Amateurs

1966

Ad van Haaren
Amateurs

1965

Gerrit van Lith
Amateurs

1964

Hans den Hartog
Amateurs

1963

Jan van Veen
Amateurs

1962

Kees Lute
Amateurs

1961

Hennie Schouten
Amateurs

1961Hennie SchoutenAmateurs..
1963Wim PrinsenJunioren1992Anton TakAmateurs
1964Hans den HartogAmateurs1992Junioren
1964Sjef PietersJunioren1993Robert de PoelAmateurs
1965Gerrit van LithAmateurs1993Tim Hiemstra ( H.I.A.)Junioren
1965F. van der BergJunioren1994Rob SiendersAmateurs
1966Ad van HaarenAmateurs1994Rene van Vuuren ( H.I.A.)Junioren
1966Gerrit VeldhuizenJunioren1995Tommy PostAmateurs
1967Rudie LiebrechtsAmateurs1995Martijn de GrootJunioren
1967A.KoppensJunioren1996Ronald van der TangAmateurs
1968Gerrie van HemertAmateurs1996Gerben van de ReepJunioren
1968Hans van DongenJunioren1997Ronald van der TangAmateurs
1969Jaap SchellingAmateurs1997Martijn StougjeNieuwelingen
1969H. VosJunioren1998Martin SchoutenElite / Beloften
1970Cees RentmeesterProfessionals1998Ron PaffenNieuwelingen
1970Bert van DorthAmateurs1999Ronald van der TangElite / Beloften
1970Katie HageDames1999Niels StehouwerNieuwelingen
1971Gerben KarstenProfessionals2000Marco LuijtenElite / Beloften
1971Jan BreurAmateurs2000Eddy van IJzerdoornNieuwelingen
1972Jan JanssenProfessionals2001Erik BosElite / Beloften
1972Wim van SteenisAmateurs2001Mike AllooNieuwelingen
1972Bart van EstNieuwelingen2002Lennart van DrimmelenElite / Beloften
1973Jan SerpentieProfessionals2002Ben van der KooiNieuwelingen
1973Frits HoogerheideAmateurs2003Wilco ZuiderwijkElite / Beloften
1973Peter van de LeijNieuwelingen2003Michel KrederNieuwelingen
1974Eddy MerckxProfessionals2004Tom CordesElite / Beloften
1974Piet FrankenAmateurs2004Ronan van ZandbeekNieuwelingen
1974Peter HoflandNieuwelingen2005Sebastiaan LangeveldElite / Beloften
1975Hennie KuiperProfessionals2005Coen OttespeerNieuwelingen
1975Herman SnoeijinkAmateurs2006Nico VuurensElite / Beloften
1979Jan de GrootAmateurs2006Barry MarkusNieuwelingen
1979Gerrit de WitLiefhebbers2007Sander LormansElite / Beloften
1980Michel van DijkAmateurs2007Frank de ReusJunioren
1980Peter NobelLiefhebbers2008Nico VuurensElite / Beloften
1980Jan van WijkJunioren2008Mitchel BoetJunioren
1981Ron BorstAmateurs2009Stuart ShawElite / Beloften
1981Hans Lap ( H.I.A. )Liefhebbers2009André KraanAmateurs B
1981Arno OttevangerJunioren2010Joost van den BlinkElite / Beloften
1982Cor VersluisAmateurs2010Brian BurggraafAmateurs B
1982Cor BerkhouwerLiefhebbers2011Erik Jan KooimanElite / Beloften
1982W.VlaanderenJunioren2011Theo MuisSportklasse
1984Jacques SiendersAmateurs2012Emmanuel van RuitenbeekElite / Beloften
1984R.J. van AkelyenRecreanten2012Tonnie AkkermansSportklasse
1985Jacques SiendersAmateurs2013Ivar SlikElite / Beloften
1985H.LateveerNieuwelingen2013Laurens KosterSportklasse
1986Arie OverbeekeAmateurs2014Yondi Schmidt ( H.I.A. )Elite / Beloften
1986Leontien van MoorselDames-nieuwelingen2014Witten AnthoniseSportklasse
1987Jan GoedendorpAmateurs2015Jasper de LaatElite / Beloften
1987Leontien van MoorselDames-nieuwelingen2015Gerard KooimanSportklasse
1988Rudie van VlimmerenAmateurs2016Cyrus MonkElite /Beloften /Amateurs
1988Daniëlle OvergaagDames-nieuwelingen2016Brian BurggraafSportklasse
1988Arno van ZandbeekNieuwelingen2017Koos-Jeroen-KersElite/Beloften/Amateurs
1988Arno van ZandbeekNieuwelingen2017Wout RoosSportklasse
1989Rudie van VlimmerenAmateurs2018Jordy BuskermolenElite/Beloften/Amateurs
1990Rinie SestigAmateurs2018Brian BurggraafSportklasse
1991Rob SiendersAmateurs2019Nick van der MeerElite/Beloften/Amateurs
1991Gerben v/d BroekJunioren2019Maxim HartelohSportklasse
Scroll Up